Visi raksti

Vebinārs “Sievietes un vīrieša satikšanās”

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

12., 16., 20. februārī, pl. 19:30-21:00

Trīs nodarbību vebinārā strādāsim ar sievišķo un vīrišķo plūsmu. Uzdevums ir to izprast un harmonizēt savā iekšējā telpā. Tas ir veids, kā uzlabot abu šo enerģiju izpausmes savā dzīvē un pasaulē, kuru radām sev apkārt.

Mūsu iekšējo Kosmosu veido divi pamati – sievišķais un vīrišķais, saukti par Iņ un Jaņ. Viena ir pieņemta par saņemošo, bet otra par dodošo plūsmu.

Ja abas enerģijas ir sakārtotas un atrodas stabilā līdzsvara punktā, tad cilvēks ir stabils savā iekšējā Kosmosā, kas vienlaicīgi sinhronizējas ar Lielo Kosmosu un visu Dabu. Atrašanās līdzsvara vietā, dod dzīvei jaunas, daudz augstākas Gaismas kvalitātes.

Ceļš pie šī dievišķā līdzsvara sevī iet caur sievišķā un vīrišķā izprašanu un harmonizāciju. Bieži vien gan Iekšējā sieviete, gan vīrietis var izpausties vairākos, pat ļoti dažādos arhetipos.

Līdz ar to rīcība dzīvē parasti notiek caur šīm pieredzēm.

Pastāv arī iespēja, ka Iekšējā sieviete vēl nav satikusi līdz galam un iepazinusi savu Iekšējo vīrieti, tāpat kā Viņš Viņu. Tas var atspoguļoties gan attiecībās, gan arī dzīvē, kas izpaužas spējā sadarboties aktīvam un pasīvam spēkam mūsos.

Lai tiktu lielākā skaidrībā, kas tad notiek iekšējā telpā un ko varam sevī padziļināt un līdz ar to arī mainīt, būsim kopā trīs nodarbībās.

1.nodarbība:

12.februārī – Tikšanās ar Iekšējo sievieti.

Te iepazīsim tuvāk savu sievišķo būtību, ieskatoties dziļāk zemapziņā un atverot plašāku Sirds amplitūdu.

2.nodarbība:

16. februārī – Tikšanās ar Iekšējo vīrieti.

Pretējā enerģija var būt kā atspulgs tam, kas notiek ārējā pasaulē. Tāpēc iedziļinoties un izprotot to, var atnākt atbildes uz jautājumiem, kuri ir svarīgi, lai būtu harmoniskās attiecībās ar sevi un tuvajiem.

3.nodarbība:

20. februārī – Sievietes un Vīrieša satikšanās.

Kad esam izpratuši vienu un otru pusi, ir iespēja viņus sapazīstināt un savienot kopā kā enerģiju plūsmas. Tas ir sākums jaunai, daudz apzinātākai sadarbībai un sievišķā un vīrišķā savienībai.

Vebināru vada Maija Kadiķe– Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore.

Dalība 3.nodarbību vebinārā ir 40 euro.