Visi raksti

Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss Bejs

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Nodarbību cikls “Baltās Brālības Skolotāji”

8.jūlijā pl. 19.30 – 21.00

Šobrīd šajā sarežģītajā laikā arvien vairāk Gaismas Skolotāju vēlas būt tuvāk Zemei un cilvēkiem, lai caur savu klātbūtni sniegtu arvien lielāku atbalstu. 

Tāpēc arī ir atnācis kā vēstījums no garīgās pasaules – nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji.

Stāsts ir par septiņiem enerģijas Stariem, kas nosaka cilvēku fizisko, emocionālo, mentālo un dvēseles dabu. Mēs visi atrodamies šo staru iedarbībā. Tāpēc mums ir iespēja sevi pilnveidot caur šīm enerijām. 

Katrs no Septiņiem Skolotājiem ir kā īpašs un neatkārtojams stars Gaismas varavīksnē, kas plūst no Radītāja bezgalīgās un mīlošās Sirds. Kopā šie Stari veido Balto Brālību, kas ir pašrealizējušies Skolotāji, kuri ir izlēmuši palikt tuvu Zemei un palīdzēt cilvēcei Pārejas laikā.

Esam jau iepazinušies ar Piektā stara Valdnieku Svēto Ilarionu. Nodarbības ieraksts ir – https://www.engelupasaule.lv/14-11-2023-vebinars-svetais-ilarions-plkst-19-30/.

Kā arī ar Pirmā stara Valdnieku El Moriju. Nodarbības ieraksts ir – https://www.engelupasaule.lv/baltas-bralibas-skolotajs-el-morija/

Šajā nodarbībā satiksimies un savienosimies ar Ceturto staru, kas ir baltā krāsā un tā Valdnieks ir Serapiss Bejs.

Baltais Stars ir dievišķā skaidrība, harmonija, garīgais līdzsvars un Augšupcelšanās. Šis stars ir kā cents visiem septiņiem stariem, tādā veidā tos apvienojot un aktivizējot.

Serapiss Beija Gaismas templis atrodas Luksorā. 

Serapiss Beju sauc arī par Ēģiptieti, jo viņš ir piedalījies piramīdu tapšanā. Serapiss Bejs ir bijis vairākkārt iemiesojies uz Zemes. Kā Atlantīdas augstākais priesteris un Baltās Liesmas Sargātājs, viņš ir saglabājis Svēto uguni un nodevis to nākamajai civilizācijai. Viens no Serapiss Beja uzdevumiem ir nest uz Zemi beznosacījuma mīlestības vibrācijas caur Augstākās Gaismas Eņģeļiem – serafimiem. 

Baltā stara uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem pārvarēt savas iekšējās pretrunas, ienest dzīvē garīgo disciplīnu, atgriezties iekšējā vienotībā un būt saiknē ar Augstāko Es. 

Nodarbībā tuvāk iepazīsimies ar Serapiss Beja dažādiem iemiesojumiem un paveiktajiem darbiem. Bet meditācijā saplūdīsim ar ceturto – Balto Gaismas staru, kas dos iespēju paaugstināt vibrācijas un būt vienotam ar iekšējo dievišķo Gaismu. 

Baltās Brālības Skolotāja Serapiss Beja kristāls ir baltais kalcīts. 

Nodarbību vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore. 

Dalība vebinārā ir 15 euro.