Visi raksti

Vēstījums no Kristus Ziemas saulgriežos

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

Kad spožākā Zvaigzne debesīs mirdz, es nāku atkal pie jums, lai modinātu un svētītu jaunam Ceļam.

Mēs jau vienmēr esam kopā. Jo tad, kad atnākat kā Gaismas dvēseles uz planētu Zeme, jūs sķērsojat manu vibraciju sfēru. Tad es pieskaros jūsu dvēselēm un mūsu kopīgais Ceļš ir sācies.

Arī šobrīd, kad jūs esat savienoti ar savu sirdi, jums ir iespēja vienoties ar mani savā elpā. Esmu jums blakus, ieskaudams bezgalīgas beznosacījuma mīlestības laukā, un mūsu sirdis var satikties, lai kopā uzziedētu jaunā gaismojošā jaudā.

Mana klātbūtne jūsos kļūs arvien jūtamāka. Tas būs mirkļos, kad dosiet sev iespēju apstāties un vairāk ieklausīties sevī. Tie būs klusuma mirkļi pēc kuriem jūs ilgosieties arvien vairāk un vairāk. Te jūs varat uzdot jutājumus un saņemt atbildes, kas atnāks no jūsu patiesās Gaismas būtības. Jo gan visi jautājumi, gan atbildes ir jūsos pašos. Es būšu jums blakus, lai skaidrāk jūs tos varetu sadzirdēt.

Tagad ir tāds laiks, ka katram ir pašam arvien vairāk jāuzņemas atbildība pašam par sevi. Es un Gaismas pasaule vienmēr esam jums blakus, iedvesmojot un atbalstot, bet mēs pakāpeniski atlaižam savas rokas, lai jūs spertu pirmos patstāvīgos soļus un izdarītu pēc iespējas skaidrākas izvēles.

Jūsu katra uzdevums šeit uz Zemes ir augt Gaismas lielumā, tāpēc esiet godīgi paši pret sevi, dodot sev iespēju izsvērt, vai jūsu domas, vārdi, darbi vairo Gaismu jūsos vai tieši otrādi – mazina.

Ticiet, ka Es un visa Gaismas pasaule ir ieinteresēta katra cilvēka garīgā izaugsmē. Jūsu apzināta apvienošanās dvēseles Gaismā ir kā izejas punkts Jaunās esības radīšanā.

Es aicinu jūs atcerēties savas bērnības gaišākos notikumus un atkal justies kā bērnam, kas tic Brīnumam un tam, ka dzīve ir laime un prieks.

Nometiet smagās grūtsirdības un vainas apziņas nastas, kas iespējams, ka par šiem gadiem ir sakrautas uz jūsu pleciem un ļaujiet sev būt iekšēji brīvam. Tādam, kas tic veiksmei un ka pasaule ir labvēlīga jums. Tieši no saviem apzinātiem šī brīža nodiemiem jūs veidojat savu dzīvi.

Jūsu ticība un radīšanas spējas izšķir visu.

Ticiet un jums tiks dots.

Vienmēr jums blakus un jūsu sirdīs ❤️

Kristus

Pierakstīja Maija Kadiķe