Visi raksti

23. – 24. septembris – Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā “Satekas”

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Rudens Saulgriežu laiks ir viens no spēcīgākajiem dabas cikliem.

Visuma enerģijas nostājas līdzsvara punktā, un tas notiek visā dabas apritē un katrā Zemes šūnā.

Līdz ar to šis mirklis ir nozīmīgs atskaites punkts katram no mums.

Tas ir laiks, kad varam veikt padarītā kopsavilkumu, jo esam saiknē ar dabu un tās procesiem.

Svarīgi ir tādā brīdī pateikties sev par paveikto un to svinēt. Tā, esot līdzsvara un prieka vibrācijās, ieejam jaunā dabas ciklā, kas kā Gaismas Vārti atveras mūsu priekšā.

Retrīta pirmā dienā

būs vietas iepazīšana un savienošanās ar dabas enerģijām, kopīgs aplis un meditācija, kā arī gonga un attīrošo skaņu prakse.

Otrās dienas

centrālais notikums ir Rudens saulgriežu rituāls jaunajās vibrācijās. Tam gatavojoties, pīsim rudens ziedu vainagus, izzināsim rituāla dziesmu nozīmi, kā arī veidosim šī Dabas un Cilvēku notikuma pateicības mandalu Spēka vietā – divu upju satekā.

Baudīsim rudeni.

Svinēsim dzīvi.

Svētīsim sevi.

Rudens retrītu organizē Maija Kadiķe – Eņģeļu skolas vadītāja, Spēka vietu zinātāja, grāmatu autore.

Retrīts notiks viesu namā “Satekas”.

www.satekas.lv

Dalība ir 88 euro. Dalības maksā iekļauta dalība nodarbībās un Gaismas rituālos, naktsmītne, ēdināšana.

28 euro – Pirmā iemaksa, vietas rezervācija.

Pieteikšanās: engeluskola@inbox.lv

_________________________________________________________________

Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/maijakadike

Bankas rekvizīti:

Swedbanka : Maija Kadiķe, LV44HABA0130A20888000

Revolut: Maija Kadiķe, LT203250061556690626