Visi raksti

Erceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras Saulgriežiem

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

Daba apkārt uzplaukts visā savā krāšņumā.

Tas ir dots arī jums, mīļie!

Tieši tagad, kad tik daudzos jautājumos ir jānomaina sava attieksme, dabas enerģijas, kas šobrīd ir savā augstākā intensitātē, var jums palīdzēt.

Katra diena, ko jūs pavadīsiet līdz Vasaras saulgriežiem, būs citādāka.

Apstājieties un ieklausieties tajā. Īpaši vērtīgas ir rīta stundas, kuras varat sagaidīt kopā ar uzlēcošo sauli un dot sev iespēju mazgāties rasā.

Viss šis laiks ir ar augšupnesošu Gaismu. Tāpēc jums ir svarīgi izveidot savienojumu ar Sirdi un tad sākt arvien vairāk tai uzticēties. Lai Sirds Gaisma kļūst par vadošo kompasu šajā Ceļā uz Saules Augstāko punktu.

Tā dienu no dienas jūs vairosiet savu Gaismas intensitāti, lai Vasaras saulgriežos savienotos ar Dieva Sauli. Tā ir pieredze, kas piepildīs ne tikai jūsu Sirdis, bet uzlādēs arī jūsu iekšējo Sauli jeb Saules pinumu, kā arī citus enerģiju centrus. Tādi – piepildīti – jūs paši dodat sev iespēju iet Saules Ceļu, kas aizvedīs jūs tur, kur jums patiesi ir jābūt.

Es, Erceņģelis Ariēls, vienmēr esmu blakus jums, lai atbalstītu un palīdzētu.

Dodiet sev iespēju sajust savu patieso dabu un to pieņemt, jo tā jūs nonākat lielākā savienojumā ar sevi.

Tikai izprotot sevi caur zemi, ūdeni, uguni un gaisu , jūs atgriežaties autentiskumā. Tad jūs esat īsti un dzīvojat arvien patiesāk.

Tas ir Ceļš pie jaunā laikmeta cilvēka.

Mums viss izdosies, ejot kopsolī uz Saules Augstāko punktu.

Jūsu Erceņģelis Ariēls

Pierakstīja Maija Kadiķe