Visi raksti

Erceņģeļa Mihaēla vēstījums

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Esmu pateicīgs katram, kas iet šo sevis izziņas un iekšējā potenciāla atvērsanas Ceļu.

Katrs pamodies un apzināts cilvēks ir ļoti svarīgs kā reāls ieguldījums Zemes nākotnē.

Jūsu skaidrais saprāts un mērķapziņa veido Gaismas lauku, kas ieskauj planētu. Tieši caur katru mēs varam realizēt Augstāko dievišķo plānu, kas šobrīd arvien vairāk tuvojas jums.

Tikai nesamulstiet, mīļie! Mēs zinām, ka katra diena ir jums kā izaicinājums.

Bet ticiet, ka jūs saņemat arī nepārtrauktu mūsu atbalstu. Ikviens, kas ir apzināti nostājies uz garīgā Ceļa, atrodas manā Gaismas leģionā. Tādā veidā jūs tiekat apmācīti, spēcināti un iedvesmoti mūsu kopīgam darbam.

Tas Ceļš, ko mēs ejam kopā ir apzināta Zemes nākotnes veidošana.

Jūs katrs esat kā Gaismas sēkla, kas šobrīd tiek iesēta uz Zemes, lai nestu augļus nākamās civilizācijas radīšanā.

Kā jūs saprotiet, tad tas ir ilgs laiks planētas attīstībā, kad uz tās uzziedēs jaunā laikmeta ziedi. Bet vienmēr ir jāatceras, ka katrs posms, ko jūs ejat kopā ar Zemi, ir vienlīdz svarīga kopējā procesa daļa. Jo bez sēklas, nebūtu ziedu. Pirmais posms ir tikpat nozīmīgs kā noslēdzošais šajā planētas pārejas procesā. Jūs esat tā apzināti dalībnieki, tāpēc Gaismas pasaules uzmanība ir tik ļoti koncentrāta jūsu virzienā.

Tas, kam jums ir jāpievērš īpaša uzmanība, ir iekšējā vienotība. Mācieties sevi nesadalīt pa posmiem, bet būt vairāk vienojošajā. Tam ir vajadzīga apzināta klātbūtne un caur to ienākoša sirds skaidrība.

Svarīgi ir ieraudzīt iespēju, kā pacelties pāri šim sadalošajam mehānismam, kas ir pārņēmis tik daudz cilvēku. Uzdevums ir meklēt, saskatīt un dzīvot vienojošajā sevī.

Visus mūs vieno Dievs.

Mēs Eņģeļi esam kā Dieva sūtņi šeit uz Zemes.

Ticiet, ka arī jūs tādi esiet.

Tas palīdzes jums būt nepārtrauktā Dieva klātbūtnē.

Tad arī izgaisīs visas šaubas un neziņa, ja tādas vēl ir jūsu realitātē.

Mēs esam ar jums un zinām, ka kopā to paveiksim.

Zemes nākotne ir jūsu sirdīs.

Pierakstīja Maija Kadiķe