Visi raksti

Gaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Eņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruSievietes sakrālais ceļš Bali salā"Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju"Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!

21. – 22.oktobrī spēka vietā Lauvaskalnā ????

????Tā kā laiks šobrīd ir intensīvs un planētai ir vajadzīgs mūsu katra atbalsts, Gaismas pasaules uzrunāta, radu šo tikšanās iespēju tiem, kas ir gatavi iet dziļumos, izzināt sevi un caur sevi mainīt savu realitāti un planētu kopumā.

????Esot koplaukā ar Eņģeļiem un sakrālo dabas pasauli, dosimies meditācijās un padziļinošās praksēs, būs iespēja perties lauku pirtī, kā arī strādāsim mūsu Latvijas svētnīcā – Zilajā kalnā.

Lauvas kalna pakājē, kur mēs dzīvosim, radīsim Dabas altāri, harmonizējot savas iekšējās enerģijas un pieslēgsimies kopīgiem planetāriem procesiem.

????Katra stunda, ko pavadām kopīgā Gaismas laukā, kā arī dabas augstākās frekvencēs, maina mūsu katra iekšējo būtību, atbrīvojot no bailēm un neziņas un tā vietā ienesot mieru, līdzsvaru un harmoniju.

✨Ja jūties uzrunāts, raksti engeluskola@inbox.lv vai 29493382. Maija Kadiķe

✨Tiekamies viesu namā Lauvaskalni www.lauvaskalni.lv 21.oktobrī 11.00 un darbojamies līdz 22.oktobra 15.00.

Dalība ir 100 euro, kur ietilpst dzīvošana viesu nama mājīgās istabās, meditācijas, prakses, pirts, spēka vietu apmeklējums un veģetāra ēdināšana.

Apstiprinājums dalībai pirmā iemaksa 25 euro.

Veidosim WhatsApp grupu, kur tiks izrunātas konkrētas lietas par kopīgu braukšanu, par to, kas ir jāņem līdzi utt.

Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.