Visi raksti

23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā “Satekas”

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Sveiciens, mīļie! ????

Ar patiesu mīlestību un cieņu pret visu dzīvo – dabu un katru cilvēku – esmu kopā ar Gaismas komandu veidojusi Rudens saulgriežu notikuma programmu. ????

Katrs mirklis, tikšanās, meditācija, pastaiga, rituāls, dziesma, kustība…ir dievišķās Zelta Gaismas caurstrāvots. ????

Pateikties un dziļi noliekties dabas, ražas un pats savā priekšā, lai dotos uz jaunu pieredzi citā dabas ciklā, kas dos iespēju izprast sevi caur mieru un iekšējo procesu. ????

Tas ir kā dzīvot pēc Dieva radītās kārtības, kur katram un visam ir sava noteikta nozīme un vieta.

Rudens saulgriežu rituāls Jaunās enerģijās – tas ir tas, kas ir vajadzīgs šobrīd mūsu planētai un katram cilvēkam.

23. – 24.septembris ir Laiks, kad ļoti daudzi labas gribas cilvēki uz Zemes sanāk kopā, lai caur sevi manītu planētas vibrācijas.

Arī mūsu Eņģeļu pasaules Notikums ir daļa no Zemes pārdzimšanas.

Esam Sirdīs.

Esam savā labākajā Es.

Tiekamies.

Mīlestībā skauju katru

Maija