Visi raksti

Saruna ar Svēto Asīzes Francisku

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

Katra diena, ko Jūs uzsākat, atnāk ar iespēju būt savā iekšējā mierā.

Lai kas arī apkārt notiktu, svarīgi ir uz jebkurām situācijām un emocijām raudzīties no savas miera un gaismas vietas.

Daba Jums palīdz arvien vairāk atrast sevi, jo tur ir šis miers pēc kura Jūs ,iespējams ka pat neapzināti, esat tiekušies.

Bieži ir jāiziet cauri ārējiem trokšņiem, sāpīgiem notikumiem, lai saprastu, kas tas viss ir bijis Ceļš pie sava iekšējā miera un harmonijas.

Šajā vietā, tādā miera stāvoklī pazūd visas lomas, kuras esat sev piedēvējuši – būt labākam, skaistākam, gudrākam – tātad tādam, kādu vēlas Jūs redzēt citi.

Miera punkts sevī dod iespēju savienoties ar to visu, kas Jūs jau esat. Ne uz kurieni nav jāiet, nekas nav jāpierāda, ir tikai jāatgriežas pie sevis.

Iespējams, ka būs vajadzīgs daudz laika, lai izietu šos lomu labirintus, kas atdala no sevis paša. Tāda, kādi Jūs esiet.

Ejot cauri labirintam, var būt sajūta, ka centrs ir ļoti tālu. Var atnākt bailes, ka virziens ir nepareizs, ka esmu apmaldījies.

Bet tad, pilnīgi negaidot, Jūs nonākat centrā un saprotat, ka viss iepriekšējais ir bijis vajadzīgs, lai šeit atgrieztos. Vietā, kur ir miers, pieņemšana un pateicība. Tās ir lielākās Dieva dāvanas, ar kurām Viņš māca cilvēkus būt tādiem, kādus ir viņus ir iecerējis.

Caur miera punktu jūsos Dievs var Jūs dziedināt, jo Viņš ir šis Miers.

Tad viss nostājas savās vietās. Esot Centrā, Jūs sajūtat vienotību ar Dabu un viens ar otru.

Ejot pa labirintu, Jūs bieži atdalāties viens no otra, bet, kad nokļūstat Centrā, savienojaties viens ar otru.

Miers ir vārti uz Mīlestību. Mīlestība ir kā plūstoša upe un , tikai esot mierā, spējat to ieraudzīt, sadzirdēt, saplūst un peldēties tajā.

Kad Jūs ejat cauri lomu labirintiem, ir brīži, kad esat ļoti tuvu Centram un visa jūsu esība uz to atbalsojas. Bet tad atkal attālinieties un aizmirstat par Miera Centru sevī.

Bet šī iekšējā bākuguns, ko Dievs ir jūsos ielicis, vienmēr liek doties īstajā virzienā.

Paļaujieties uz savu Gaismas sajūtu.

Ejiet, neapstājieties!

Lai svētīts ir jūsu Ceļš!

Es palīdzēšu Jums to noiet.

Asīzes Francisks

caur Maiju Kadiķi

Itālija