Visi raksti

“Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju”

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

7.oktobrī plkst.18.00

Eņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus katram cilvēkam.

Eņģeļu uzdevums ir sniegt mums atbalstu un palīdzēt dažādās dzīves situācijās.

Bet ne vienmēr mums izdodas sadzirdēt Viņus. Starp mums un Eņģeļiem var būt izveidojušies kādi emocionāli vai mentāli šķēršļi, kas nedod iespēju līdz galam sajust un mijiedaboties ar savu vistuvāko Gaismas būtni – Sargeņģeli un citiem Eņģeļiem.

Tāpēc šajā pasākumā apvienosim gongu skaņas ar meditāciju, kas dos iespēju caur gongiem un citiem mūzikas instrumentiem izcelt, atbrīvot un transformēt iekšējos blakus un kad tas būs paveikts priekš katra visharmoniskākā veidā, savienoties jau jaunā iespējā ar savu Sargeņģeli un citiem Gaismas Eņģeļiem.

Pasākumu vadīs:

✨Agnese Štāla – skaņotāja un eņģeļu praktiķe, kurai skaņa un vibrācija ir galvenais pašizaugsmes veids, un nu jau 3 gadus dāvā dažādus skaņu ceļojumus arī citiem.

✨Maija Kadiķe – eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu autore, Eņģeļu skolas vadītāja, kas ved tos, kas ir gatavi, uz tikšanos ar Eņģeļu pasauli.

Dalība 20 euro.

pieteikšanās: engeluskola@inbox.lv vai 29493382

www.engelupasaule.lv

Darba grupa Telegram – https://t.me/engelupasaule