Visi raksti

Vēstījums. Mīlestības Vārti.

Eņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruSievietes sakrālais ceļš Bali salā"Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju"Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!

Vēstījums. Mīlestības Vārti.????????????

Mīlestība ir kā vārti, kurus atverot, Jūs varat ieiet jaunā pasaulē.

Esot TUR, visam iepriekšējam vairs nav nozīmes, jo Mīlestība ir tik spēcīga enerģija, ka dziedina pagātni un atver jaunu nākotni.

Mīlestība ir pieredze, kas rodas esot nomodā, kad esat klātesoši, kad esat savienoti ar pašu tīrāko un gaišāko, kas ir jūsos pašos. Tādā brīdī Mīlestība iegūst savu patieso spēku un Augstākais Es pārņem vadību, bet zemais ego zaudē savu ietekmi.

Tas nav vienkārši atdot sevi kaut kam, ko patiesībā nepazīsti, bet tas ir vienīgais Ceļš, lai atvērtu sevi un darītu laimīgu.

Mīlestības Vārti vienmēr ir atvērti Jums, Mīļie!

Un ziniet, ka aiz šiem Vārtiem ir nākamie Vārti, un aiz tiem nākamie…Tie ved Jūs tuvāk tam, kas patiesībā esat.

Mīlestība ir Ceļš. Tas ir Ceļš cauri Vārtiem.

Tur mēs Jūs gaidām, lai ietu šo Ceļu kopā.

Klātesot Marijai Magdalēnai, Kristum, Dievmātei Marijai

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

rpt
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.