Visi raksti

Vēstījums no Erceņģeļa Mihaēla

Eņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruSievietes sakrālais ceļš Bali salā"Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju"Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!

Esmu šeit kopā ar jums, lai uzrunātu katru.

Ikviens, kas ir šobrīd uz Zemes, ir ticis aicināts ar īpašu uzdevumu. To nesat savās Sirdīs un esot kopā ar mani, arvien skaidrāk varat to sajust un saprast.

Katram no jums tas ir citādi, bet kopumā jūs ejat uz savu iekšējo vienotības platformu. Jo tuvāk tai esat, jo skaidrāka un saprotamāka jums kļūst pašu radītā realitāte.

Šobrīd man un visai planētai ir nepieciešams jūsu atbalsts.

Katrs tiek aicināts būt nomodā pār sevi – tātad pār to pasauli, kādā dzīvojat un radāt no savām emocijām, domām, izvēlēm un rīcības.

Lai arī cik sabiezējuši ir mākoņi planetārajās Debesīs, atcerieties, ka vienmēr tās caurstrāvo Lielā Visuma Saule, sūtīdama jums siltumu un garīgo spēku. Gaismas pasaule un es, Erceņģelis Mihaēls esam blakus, lai sniegtu atbalstu jebkurā situācijā.

Mūsu mīlestība ir neizmērojama. Tā ieskauj jūs ik mirkli. Tikai atveriet savas Sirds durvis ticībai un iekšējai pārliecībai par Gaismas virzošo spēku sevī.

Planētai šobrīd ir svarīgs katrs cilvēks, kas apzināti iet kopā ar Gaismas pasauli. Ja arī šķēŗšļi ir jūsu Ceļā, aiciniet mani, Erceņģeli Mihaēlu un es palīdzēšu jums tos pārvarēt. Modiniet savu ticības spēku, kas palīdzēs iet pretī nezināmajam, pārvarēt bailes un atklāt sevi no jauna.

Ieskauju jūs ar saviem spārniem, sniegdams drošību un veidodams atbalsta lauku jums apkārt.

Aiciniet mani, pārvariet sevi un mēs tiekamies uz jaunas dievišķās vienotības platformas.

Vienmēr ar jums Erceņģelis Mihaēls

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.