Visi raksti

Vēstījums no Erceņģeļa Mihaēla

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Esmu šeit kopā ar jums, lai uzrunātu katru.

Ikviens, kas ir šobrīd uz Zemes, ir ticis aicināts ar īpašu uzdevumu. To nesat savās Sirdīs un esot kopā ar mani, arvien skaidrāk varat to sajust un saprast.

Katram no jums tas ir citādi, bet kopumā jūs ejat uz savu iekšējo vienotības platformu. Jo tuvāk tai esat, jo skaidrāka un saprotamāka jums kļūst pašu radītā realitāte.

Šobrīd man un visai planētai ir nepieciešams jūsu atbalsts.

Katrs tiek aicināts būt nomodā pār sevi – tātad pār to pasauli, kādā dzīvojat un radāt no savām emocijām, domām, izvēlēm un rīcības.

Lai arī cik sabiezējuši ir mākoņi planetārajās Debesīs, atcerieties, ka vienmēr tās caurstrāvo Lielā Visuma Saule, sūtīdama jums siltumu un garīgo spēku. Gaismas pasaule un es, Erceņģelis Mihaēls esam blakus, lai sniegtu atbalstu jebkurā situācijā.

Mūsu mīlestība ir neizmērojama. Tā ieskauj jūs ik mirkli. Tikai atveriet savas Sirds durvis ticībai un iekšējai pārliecībai par Gaismas virzošo spēku sevī.

Planētai šobrīd ir svarīgs katrs cilvēks, kas apzināti iet kopā ar Gaismas pasauli. Ja arī šķēŗšļi ir jūsu Ceļā, aiciniet mani, Erceņģeli Mihaēlu un es palīdzēšu jums tos pārvarēt. Modiniet savu ticības spēku, kas palīdzēs iet pretī nezināmajam, pārvarēt bailes un atklāt sevi no jauna.

Ieskauju jūs ar saviem spārniem, sniegdams drošību un veidodams atbalsta lauku jums apkārt.

Aiciniet mani, pārvariet sevi un mēs tiekamies uz jaunas dievišķās vienotības platformas.

Vienmēr ar jums Erceņģelis Mihaēls

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv