Visi raksti

Vēstījums no Kristus

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Katrs, kas manī klausās, ir aicināts.

Katrs, kas mani sadzird, ir uzrunāts.

Cauri gadiem, gadsimtiem un gadu mijām esmu nācis pie jums.

Nekad nekas nav apstājies, viss ir bijis, būs un turpinās.

Sēklu, ko esmu iesējis, ir uzdīgusi daudzu sirdīs.

Tai ir jābūt tik stiprai, ka pati var parūpēties par sevi, apgarodama dzīvi ar ticību, klātbūtni un pateicības Gaismu.

Es gaidu jūs vistumšākajā naktī un izmisuma kliedzienā, jo tieši tad jūs atceraties par mani un Tēvu.

Esot tik tuvu blakus, esmu kā ozols, pie kura stumbra jūs atspiežaties, lai atgūtu savu spēku.

Es esmu kā jūra, kas nekad neizsīkst. Jums tikai ir jāsaņem drosme, lai ienirtu tajā un piepildītu katru savu šūnu ar manu klātbūtni.

Es esmu kā gaisa malks pēc kā esat izslāpuši tik ļoti.

Tā ir brīvība, ko kopā ar mani ieelpojat savās krūtīs. Sākumā tas var jūs mulsināt, jo nekad vēl neesat piedzīvojuši to tik dziļi.

Kad atbrīvojat sevi no važām, kurās ir bijusi iesprosta dvēsele, elpot kļūst viegli un plaši. Tāpēc turpiniet to, ejot arvien tālāk savā iekšējās atbrīves Ceļā.

Nekad vairs neaptājieties.

Vienmēr esiet modri un meklējiet mani.

Jo es soļoju blakus katram.

Tagad un vienmēr.

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

Jesus Christ walks in meadow clothed in his traditional white robe against sky background at sunset.