Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Es gribu runāt šodien par vienotību. Par katra cilvēka iekšējo vienotibu un uzticamību sev.

Tik daudz kas ir cilvēkus uz Zemes atdalījis no viņu patiesās vienotības, kuras Avots ir Gaisma, ka bija jāpaiet daudziem laikiem, lai atkal uz to varētu sākt apzināti virzīties. Lēnām un pamazām, solīti pa solītim tas notiek.

Tagad ir Laiks, kad esat uz šīs Vienotības sliekšņa. Tas var būt pilns samulsuma un neziņas. Jo tas, kas tik ilgi ir ticis krāts un uzskatīts pa labu esam, tagad ir jāatstāj un jāsper solis nezināmā pasaulē, kurā pārstājam vērtēt un dzīvojam patiesā pieņemšanā. Vispirms pret sevi un tad pret apkārtējo pasauli.

Pirmais solis ir – pārvarēt savu mulsumu un neziņu.

Atcerieties sevi kā bērnu, kurš sper pirmos soļus skolā. Viņš atstāj vecās drēbes, kuras ir kļuvušas jau par šauru, un uzvelk baltas drānas un paņem rokās ābeci. Tie esat jūs šobrīd, kas ir uzvilkuši svētku drānas un sāk mācīties smalkās pasaules zīmes un burtus, tēlus un vēstijumus, kas katram tagad tiek sūtīti īpaši jums saprotamā un uztveramā veidā.

Tāpat kā skolā jūsu uztveres spējas paplašināsies un apgaismības un apskaidrības nāks vairāk ar katru dienu. Smalkā Gaismas pasaule ir jums blakus, lai to palīdzētu paveikt.

Tāds ir katra cilvēka Ceļs, kurš ir pamodies un sāk uzticēties savai iekšējai Gaismas pieredze. Tās kļūs arvien vairāk līdz jūs sajutīsiet mūsu – savu Gaismas Skolotāju klātbūtni it visā, jo mēs esam jums līdzās vienmēr. Tikai sāciet ieklausīties apkārtējās pasaules zīmēs, ko mēs jums sūtam.

Tā soli pa solim mūsu pasaules kļūs arvien tuvākas.

Tas ir Ceļš uz Vienotību. Jo mēs visi – gan Skolotāji, gan skolnieki nākam no viena Avota. Skolotāji dzīvo Avotā un caur savas Gaismas vibrēšanu dod iespēju to sajust arī skolniekiem.

Jo mierīgāki un uzticamāki esat, jo vieglāk jums ir uztvert šīs vibrācijas un tur būt, dodot iespēju atkal atgriezties tajās, lai sevi piepildītu.

Mūsu vienotība palīdzēs noņemt atdalāmības spriedzi, ja tāda vēl ir jūsos. Sajūtiet sevi kopumā, nedaliet pa daļām caur vērtēšanu, kas rodas no pacelšanas vai pazemināšanas. Sajūtiet, kā Avots jūsos ir jūs vedis caur tik daudz mežiem, tuksnešiem, jūrām, strautiem un okeāniem.

Un tagad jūs esat šeit. Mēs satiekamies. Pēc tik daudziem simtiem gadu atkal esam šeit uz Zemes kopā.

Lai arī esam šobrīd atšķirīgos vibrāciju laukos, šī kopība pastāv.

Es speru soli preti Tev.

Un Tu soli manā virzienā.

Tas ir viegli, ja uzticies savai iekšējai vienotībai.

Tā atceras tavu dievišķību.

Tur mēs tiekamies.

Esam.

Pierakstīja Maija Kadiķe