Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Ejot savu izaugsmes Ceļu, jūs ik pa laikam sastopaties ar notikumiem un situācijām, kuras apstādina un arī ,,piespiež,, pārskatīt savu attieksmi.

Lai arī šie brīži nav viegli priekš jums, tie ir paši labākie jūsu dvēseles izaugsmei, jo pārvarēt tos varat tikai ar citu attieksmi.

Dzīve burtiski liek jums mainīties, jo, ja jūs to nedarāt, tad tumsas mākoņi vēl vairāk sabiezē un jūs varat izaicināt negaisu.

Ir jāsaprot, ka sākumā garīgā izaugsme notiek tādā kā ,,piespiedu,, veidā. Tas palīdz iziet no miglas zonas un skatīties uz pasauli skaidrākām acīm. Tātad – saredzēt savas saknes, horizontu un Debesis. Ir jāsaprot, kamēr ir šī miglas zona, būs strauji kāpumi un kritumi. Prieks mīsies ar asarām un sāpes ar laimi. Var jau teikt – tāda iz dzīve.

Tā arī ir – dzīve ir ļoti dažāda. Bet jums ir jāsaprot, ka ir jāpienāk brīdim, kad šo dažādo sākat izvēlētes jūs paši. Tas nebūt nenozīmē, ka mazāk ir kļuvis pārbaudījumu un kritisko situāciju, var būt, ka ir tieši otrādi – to ir vairāk. Tikai jūs vairs nereaģējat uz to no miglas zonas, bet no skaidras un tīras apzināšanās platformas.

Sajūta ir tāda, ka ir uzausis Jauns rīts, un es skaidri redzu, kāds tas ir un ko man tas var nest, ja izvēlēšos vienu vai otru soli vai rīcību. Varbūt mazāk ir pārsteigumu, jo lielāka ir skaidrība. Tā vispirms ir izpratne par sevi pašu. Ir bijuši dziļi punkti, kas devuši iespēju iegrimt sevī, apstādināt Laiku un saprast, kas patiesībā ir kas.

Ja vēl esat miglas zonā, tas nozīmē, ka ir neskaidrība pašam par sevi. Iespējams, ka citi ir tie, kas nosaka, kādam būt un ko darīt. Jūs vēl baidāties paši no sevis. Tas ir – no tā spēka, kas pamodīsies un kas būs kaut kur jāvirza. Un to paveikt varat tikai paši.

Jūs būsiet viens ar savu Gaismas potenciālu. Tas var radīt bailes, jo ieejat jaunā pieredzē. Bet jāsaprot, ka tikai, pārvarot šo slieksni, ir iespēja iziet no miglas un sākt pašam apzināti radīt savu dzīvi.

Esmu vienmēr blakus, lai palīdzētu spert apzinātus soļus.

Pierakstīja Maija Kadiķe