Visi raksti

Vēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā Lācera

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Vēstījums

Katrs, kas lasa, tiek uzrunāts noticēt Augšāmcelšanās brīnumam sevī.

Tā ir iespēja, kas jums tiek dota ik mirkli.

Pārvarot bailes un neziņu sevī, jūs dodaties tai pretī.

Katrs ikdienas mirklis, kad izvēlaties sevī augšupnesošo Gaismu, ir kā apliecinājums jūsu Jā vārdam, ar kuru radāt savu jauno realitāti.

Tas ietver sevī uzdevumu – vienmēr būt modram par savām izvēlēm, kas rada jūsu iekšēja labo vai ne tik labo sajūtu.

Ar katru tādu apzinātu soli pārbaudījumi kļūs arvien netveramāki un pat sākumā nesaredzami. Tāpēc ejiet lēni un ar dziļu pietāti pret katru, ko satiekat savā dzīvē un vēstījumu, ko viņš nes. Tie ir kā eksāmeni, kurus liekat katru dienu un kas veido zināmu enerģijas kopumu, kurā paši pavadāt savu dzīvi.

Tāpēc ir tik būtisks katrs mirklis un apzināta enerģijas radīšana, esot tajā.

Tā jūs veidojat sevī un ap sevi to vibrāciju kopumu, kas jūs ieliek Augšupnesošā plūsmā, kas ir kā pamats tam dievišķam Brīnumam, ko pieredzējām mēs.

Uzrunājam katru, kas ir gatavs mums sekot un caur mums veidot savu jauno realitāti.

Marija Magdalēna un Svētais Lācars

Pierakstīja Maija Kadiķe