Visi raksti

Vēstījums no Ozīrisa

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Esam šeit starp jums, lai gatavotu jaunam Ceļa posmam.

Mirdzošā zvaigzne Sirius sūta savus starus uz sirdīm, tā modinot jūsu vēl snaudošo būtību. Katrs, kas ieklausās un sadzird mani šobrīd, ir gatavs jaudīgam Gaismas pieskārienam. Tas var atvērt jūsos pieredzi, kad Sirds un Dvēsele ir uz vienas stīgas un rada mūziku, pēc kuras esat ilgojušies jau tik daudzas dzīves.

Bieži vien tieši prāta radītā ierobežojošā sfēra nav ļāvusi jums sajust savu Gaismas varenību. Gan šajā, gan citās dzīvēs ir bijuši bezgala daudz nosacījumi, kas jūs ir mazinājuši, samazinājuši un gribējuši padarīt par niecību. Jūsu izvēle ir – palikt tajā vēl joprojām un tādā veidā dzīvot jums zināmā, tātad drošā, bet ļoti saspiestā sfērā, ko paši radāt sev apkārt, vai tomēr būt drosmīgiem un pateikt nē tam, kas ir ierebežojis jūsu Dvēseles brīvību un tādā veidā apzināti virzīt sevi uz paplašinājumu. Ja jums vēl ir grūti saprast savu situāciju un līdz ar to pieņemt apzinātu lēmumu, ir jāatzīst sev, ka neesmu vēl gatavs. Arī tur ir vajadzīga drosme, kas ar katru tādu atklātu redzējumu pieaugs savā spēkā.

Es zinu, ka mani sadzirdēs tie, kas arī ir atceļojuši uz Zemi no zvaigznes, kuru redzat sapņos vai atrodat Debesīs vai vienkārši zināt sevi vairāk nekā tas ir pieņemts uz Zemes.

Tagad ir jūsu Laiks, draugi! Dvēsele līksmo, lasot šīs rindas. Tā atceras lēmumu, lēcienu nezināmajā un Ceļu uz šejieni. Tāpēc tieši tagad, kad Sirius ir spēcīgā savienojumā ar Sauli, signāli jūs sasniedz ar daudz lielāku intensitāti un arvien biežāk atceraties par Mājām. Dvēseles raksti iezaigojas ar jaunu spēku un sirds piepildās ar mīlestību.

Apsveicu jūs ar šo pieredzi.

Dvēsele ir modusies jaunam Ceļa posmam. Tā atgriež jūsu kosmosko spēku un ceļojuma prieku.

Lai arī kādas bija jūsu pieredzes starp Siriusu un esību tagad uz Zemes, jūs esat šeit Lielo Skolotāju vadīts.

Viņi tik sen ir gaidījuši šo mirkli, lai satiktos ar jums Gaismas bezgalībā, kas arī esi TU.

Neizmērojamā pateicībā, ka varam satikties šeit

Izīda un Ozīriss