Visi raksti

Vēstījums no Sananda – Kristus 07.07.2023.

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Zemes cilvēki, kas ir modušies un sadzirdējuši aicinājumu dzīvot saskaņā ar sevī atdzimstošo Gaismu, Es – planetārais Skolotājs Sananda, ko uz Zemes jūs pazīstat kā Jēzu Kristu, esmu kopā ar katru, lai atbalstītu un vadītu.

Planetārā Gaismas hierarhija ir tuvu Zemei šobrīd un katru brīdi mūsu un jūsu sadarbība kļūs vēl ciešāka. Tāpēc aicinu jūs atvērt savas Sirdis, lai spētu mūs sajust un tādā veidā arī saņemt atbalstu un spēku, ko dod mūsu savstarpējā savienība. Iespējams, ka jums būs jāpārvar kāda iekšējā pretestība sevī, lai tas patiesi varētu notikt. Bieži vien enerģētiskā atslēga ir tajā, kam jūs visvairāk pretojieties, nepieņemat un noliedzat. Tur ir paslēpti jūsu Gaismas resursi. Ziniet, ka ir jāpaiet laikam, lai noticētu tam, ka jūs varat, dodot sev iespēju to paveiktu.

Bet neatlieciet uz nezināmo kaut kad. Dzīve var jūs nolikt uz ceļiem jūsu pašu Gaismas priekšā. Jo tikai ieraugot un noticot sev un to, ka daudz kas ir pašu rokās, Ceļš var turpināties. Nu jau daudz harmoniskāk un ar iekšējo prieka sajūtu.

To visu jums stāstu tāpēc, lai sagatavotu tām iespējām, kas šobrīd skar planētu Zeme.

Jūlijs ir sākums spēcīgiem kosmiskās Saules procesiem un 07.07.2023. ir kā Gaimas Vārti uz savienošanos ar Dvēseli.

7 ir garīgās pasaules skaitlis. Līdz ar to jums tiek dota iespēja veikt zināmu kvanta lēcienu, kas jūs ienesīs smalkajā pasaulē, tātad tuvāk Man, Skolotājiem un Eņģeļiem.

Šis laiks ir īpašs ar to, ka notek Siriusa aktivizācija un tā vibrācijas ir vienotas ar planētu Saule. Daudziem no jums ir pieredzes, kas ir saistītas ar Siriusu. Tāpēc šis posms līdz Lauvas Vārtiem – 08.08. – ir kā radīts garīgai atmodai.

Aicinu būt maksimāli apzinātiem šobrīd, jo tikai no katra paša ir atkarīgs, vai jūs vairojat sevī Gaismu vai tumsu. Tagad tas notiek ar daudz lielāku intensitāti.

Ja esat godīgi pret sevi, tad atradīsiet atbildi, kas sevī ir jāmaina, lai izietu cauri Dvēseles Vārtiem. Aizvainojumi, nespēja piedot, atkarības, graujošas domas un nodomi, nejūtība, vienaldzība, ļaunums – ir tas, no kā Dvēsele vēlas jūs atbrīvot, lai iemirdzētos kā Svēta uguns. Tāpēc izvērtējiet to, vai esat atbalstoši savam patiesam Gaismas spēkam vai ir vēl kaut kas, kas ir jāpārvar sevī, lai līdz galam varētu ar to savienoties.

Tagad ir Laiks, lai paveiktu savu iekšējo revīziju un atbrīvotos no enerģijām, kuru termiņš ir beidzies. Tas ir jūsu katra individuālais uzdevums.

Es, Sananda Kristus, esmu jums blakus, lai palīdzētu to paveikt.

Pierakstīja Maija Kadiķe