Visi raksti

Vēstījums no Sargeņģeļa

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Mēs satiekamies, lai ietu šo Ceļu kopā.

Tas nu nemaz nav tik viegli ne tev, ne man.

Dažreiz tu mani dzirdi, bet citreiz neieklausies un dodies uz pavisam citu pusi, nekā es tevi gribētu vest. Un tad man ir jāmeklē veidi, kā atgriezt tevi atpakaļ uz to vietu, kur tu novirzījies no sava Ceļa.

Lūdzu ieklausies manī biežāk!

Es esmu tev pavisam tuvu, lai ar savu klātbūtni sniegtu mieru, līdzsvaru un harmoniju.

Tavs vienīgais uzdevums ir apstāties un sākt ieklausīties manī. Es tevi vedīšu lēni un pakāpeniski, izjusti un piesardzīgi, lai mūsu pirmie soļi spētu iedrošināt tevi un iedvesmotu jaunam sākumam.

Tad, kad mēs visu laiku esam apzināti kopā, tas patiesi ir jauns sākums gan tev, gan man. Jo arī mums – Sargeņģeļiem ir svarīgi uzdevumi jāveic šeit uz Zemes – mums ir jāved jūs pie Gaismas. Un tā ir Gaisma jūsu sirdīs.

Kad jūs arvien vairāk ieklausāties savās sirdīs, esat mums arvien tuvāk. Tā mēs labāk varam sadzirdēt viens otru, jo Sargeņģelis jūs uzrunā sirds vibrācijās. Tur mēs arī viens otru satiekam, ieraugām un esam kopā.

Mēs nepārtraukti jūs sargājam, ieskaujam, mierinām un vadām pa to Ceļu, ko ir izvēlējusies jūsu dvēsele.

Ieklausies manī!

Ieklausies savā sirdī!

Mēs esam un mēs ejam kopā.

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv