Visi raksti

Vēstījums no Eņģeļiem, Lauvas zīmē esot.

Vēstījums no Gaismas pasaulesVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEs radu kopā ar TeviVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no KristusVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruVēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaVēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.Vēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Vēstījums no Dievmātes MarijasDievmātes vārdiVēstījums no Erceņģeļa RaziēlaVēstījums no Dievmātes MarijasVēstījums no Dievietes GaiasVēstījums no Spēka vietas Lauvas kalns laikā, kad atveras Lauvas Vārti.Vēstījums no Erceņģeļa AriēlaVēstījums no Pasaules MātesVēstījums par Lauvas Vārtiem 08.08.2023Vēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no OzīrisaVēstījums no Sananda - Kristus 07.07.2023.Erceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Mihaēla vēstījumsErceņģeļa Uriēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Augstākās Gaismas EņģeļaErceņģeļa Ariēla vēstījums pirms Vasaras SaulgriežiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaSaruna ar Svēto Asīzes FranciskuVēstījums no Marijas MagdalēnasVēstījums no Marijas Magdalēnas un Svētā LāceraErceņģeļa Rafaēla vēstījumsVēstījums no Sanat KumaraVēstījums no Eņģeļiem maijāVēstījums no Kristus

Sveiki, mīļie!

Šis laiks ir īpašs mums visiem. Gan Jums cilvēkiem, gan mums Eņģeļiem.

Notikumi raisās harmoniski un viegli, ja Jūs ieklausīsieties sevī un sekosiet saviem iekšējiem impulsiem un dievišķai vadībai.

Kad Zeme ieiet Lauvas zīmē, tas vienlaicīgi dod iespēju spēcīgam enerģētiskam izrāvienam, bet no otras puses saasina vēl iekšēji neatrisinātās sava egocentrisma lietiņas.

Tāpēc ļoti svarīgi šobrīd Jums pašiem, mīļie, godīgi paskatīties uz notikumiem savā dzīvē. Vai esat dāsns, mīlošs, izprotošs Lauva jeb karalis pats priekšs sevis. Vai tomēr Jūsu ,,pavalstnieki,, mēdz Jūs kaitināt, izvest no pacietības , radīt bailes un haosu? Tad te paveras iespēja smalkam enerģētiskam darbam. Iespējams, ka tā ir iekšējā psihiskā enerģija, kuras cēloņi ir jāizprot un tad jāatrod iespēja un , galvenais, avots sevī, kā vecās kvalitātes nomainīt ar jaunajām.

Saprotiet, mīļie, ja Jūs kļūstat par savas dzīves valdniekiem, kuri ir nepārtrauktā saiknē ar Radītāju un mums Eņģeļiem, Jūsu karaļvalsts ( tātad dzīve) plaukst un zeļ laimībā un pārpilnībā.

Bet atcerieties, mīļie, ka dievišķā karaļvalstī mīl un godina tikai cienījamu valdnieku. Nepatiesais tiek izsvilpts, un Jums pašiem būs viņš jārada no jauna.

Tāpēc padomājiet kādas kvalitātes Jūs vēlaties sevī vēl attīstīt kā savas dzīves valdnieks. Tagad ir īstais laiks, jo Lauvas enerģija Jums dod šīs iespējas. Padomājiet, vai esat pietiekoši godīgs pret sevi un tātad arī pret apkārtējiem cilvēkiem. Vai Jūsos ir tādas kvalitātes, kā labestība, līdzjūtība un žēlsirdība? Vai esat pietiekoši mīlošs un izprotošs? Vai rūpējaties par savu labsajūtu un arī par tiem, kas ir Jums blakām. Tikai spēcīgs karalis var būt vienlaicīgi maigs un mīlošs.

Jūs noteikti esat sajutuši, ka Zeme ieiet jaunā attīrošā fāzē. Lai arī kas notiktu, daudzas enerģijas saasināsies un process var izskatīties pēc haosa. Bet tikai no haosa var rasties jauna kārtība.

Tāpēc esiet uzmanīgi, mīļie, arī savā dzīvē! Ja liekas, ka destruktīvas enerģijas ir Jūs pārņēmušas, tad nomierinieties un centrējieties savā Gaismas sirdī. No turienes var sākt ienākt dievišķā kārtība jūsos un Jūsu dzīvē.

Mēs vienmēr esam ar Jums, lai palīdzētu, atbalstītu un vadītu.

Visu Eņģeļu vārdā Erc.Metatrons

Pierakstīja Maija Kadiķe