Visi raksti

Erceņģeļa Mihaēla vēstījums.

Es sūtu sveicienus visiem Zemes cilvēkam.

Es savienojos ar katru, kas dzird mani un arī ar tiem, kas vēl gatavojas klausīties.

Es zinu, ka daudzi no jums ir satraukti šobrīd, neziņā un neizpratnē par savu un Zemes nākotni.

Tāpēc esmu tagad un šeit kopā ar jums, lai sniegtu atbalstu.

Vispirms es gribu jums ziņot, ka mans Gaismas leģions stāv sardzē pār planētu Zeme un dara savu darbu.

Mēs vienmēr esam gatavi neatralizēt jebkuru spriedzi, kas rodas pretējo spēku sadursmes rezultātā. Garīgā pasaule ir modra un savu uzvaru jau ir guvusi.

Tagad to pašu ir jāpaveic jums – Zemes cilvēkiem.

Tāpēc vispirms gribu uzdot jums jautājumu, vai jūs ticat Gaismas uzvarai pār tumsu? Tikai tad, ja esat pilnīgā pārliecībā par to, tas var notikt. Jūsu šaubas, neziņa un bailes atspoguļo vibrācijas, kas ir uz planētas šobrīd.

Lai kā mēs gribētu jums nodot savu ticību, tas nav iespējams. Jums pie savas ticības ir jānonāk pašiem. Atrodiet veidus, kā pārvarēt savas zemās frekvences un sākt izstarot caur sevi arvien vairāk Gaismas.
Jūs esat tās Gaismas lāpas, kas ir iedegtas šobrīd uz planētas. Turiet sevi starojam mierā un harmonijā. Jūs esat kā Gaismas leģions šeit uz Zemes. Caur jums mainās visa palnetārā struktūru un tiek radīts nākotnes plāns.

Esiet modrībā un apzinātībā, jo Zemes līmenī šobrīd katrs cilvēks ir svarīgs un par jūsu dvēselēm cīnās kā viena, tā otra puse. Ja sākat zaudēt skaidrību par savām sajūtām, tad paši sevi modiniet un uzmundriniet. Jo katrs, kas guļ, nespēj nest Gaismu, tātad ir neitralizēts un nevar piedalīties gaismotās Zemes radīšanā.

Vienmēr atcerieties, mīļie, ka katram no jums es esmu paredzējis Gaismas zobenu. Kad esat gatavi rīkoties, jūs to saņemat un tiekat iniciēti kā Gaismas leģiona bruņinieki, kas nez uz Zemi Mieru, Līdzsvaru un Harmoniju.

Mūsu rindas kļūst arvien plašākas.

Es, Erc.Mihaēls un Gaismas pasaule zin, ka jūs paveiksiet savu uzdevumu tāpat kā mēs esam paveikuši savējo.

Vienmēr kopā ar katru no jums
Erc.Mihaēls

Pierakstīja Maija Kadiķe